Pēc sēnem ar grozu ...uz veikalu!

    Var droši teikt, ka sēnes ir viens no visvairāk pieprasītiem ēdēniem daudziem iedzīvotājiem Latvijā. Vismaz ar vienu ēdienu no sālītam, kaltētām, vai ceptām ar sīpoliem un skābo krējumu, sēnēm tradicionāli tiek rotāts ziemassvētku galds kopā ar šprotēm, sarkaniem ikriem, šampanieti un mandarīniem.

    Pat ja jūs esat īstais sēņu mednieks, pasargāts no ērču encifalīta un esat bruņoti ar nopietnām zināšanām par dažādu bīstamo sēņu veidiem un iespējamo ietekmi uz sēņu kvalitāti no sliktiem vides apstakļiem, tas nenozīmē, ka jūsu ziemassvētku galds, nemaz nerunājot par ikdienas, būs rotāts ar gaidītām sēnēm. Ne katru gadu, sēnes mežā pietiek visiem sēņu medniekiem. Bez tā, cienītāju kuri ēd sēnes, vienmēr vairāk nekā tos, kas viņas vāc. Vai vienkarši nevar atrast laiku, lai izkļūt no pilsētas. Pirkt no letes tirgū? Var. Ja niknās cenas un domas par vietu un laiku, kad ir vākta raža nesabojās Jums apetīti.

    Šo un daudzu citu iemeslu dēļ, pieaug pieprasījums pēc mākslīgi kultivētām sēnēm, kuras Jūs vienmēr varat nopirkt veikalā.

 

 

    Информация о Прибалтике. Гостиницы. Рекомендации, описание и фотоальбомы туристических поездок.   Top.LV